Modulární systém stavby strojů

Modulární systém stavby strojů

Stavebnice pro strojePříklad modulárního systému

Zjednodušujeme lidem práci a minimalizujeme nevýhody běžných jednoúčelových aplikací. Proto jsme vyvinuli modulární systém machine, který je nejefektivnějším produktem pro stavbu strojů na trhu.

Modulární systém je systém stavebnicový, kdy za použití standardních komponentů nebo celků jsme společně schopni sestavit kompletní strojní zařízení či automatizovanou linku přesně dle vašich potřeb a požadavků. Tím eliminujeme nevýhody klasických jednoúčelových strojů a vy získáte snadno dostupný stroj s jednoduchým uvedením do provozu.

Díky automatické výměně kompletních technologií a modularitě je zajištěna rychlá implementace do provozu, rozšíření či přestavba, snadná nahraditelnost a kombinovatelnost. To vše s nízkou nákladovostí a rychlou návratností investic.

Představte si, že budete muset rozšířit výrobu, upravit strojní zařízení nebo změnit výrobní program. Jak složitá bude přestavba vaší stávající technologie? Se systémem machine modular je to hračka. Modulární systém si můžete upravovat dle aktuálních potřeb či situace na trhu, což vám umožní přizpůsobit se novým požadavkům. Šetříte tím čas i náklady a zajistíte si rychlejší návratnost investic.

Náš systém machine modular nabízí standardní řešení stroji machine ECO a machine MRB nebo zákaznické řešení na míru pomocí machine PROFI. Stroje jsou vhodné nejen pro zpracovatelský, automobilový a letecký průmysl, ale i další průmyslová odvětví s potřebou implementace automatizace a robotizace.

Modulární systém je jednoduše

Nejefektivnější stroje bez kompromisů

Systém machine modular je aktuálně nejflexibilnějším systémem stavby strojů na trhu. Díky jeho použití eliminujete negativa spojená s automatizací, jako například nesplnění vašeho očekávání nebo vznik vícenákladů.

Díky vysoké míře standardizace a možnosti otestování v aplikačním centru máte zajištěno dodržení plánovaného termínu a rozpočtu, jistotu funkčnosti stroje dle očekávání, splnění původních cílů a záměru projektu. Nedílným benefitem řešení je jednoznačné provedení a design.

Efektivní systém s možností otestování nebo zapůjčení

Chceme být fér a maximálně efektivní, proto můžete modulární systém machine nejprve otestovat u nás v aplikačním centru a díky tomu mít jistotu pozdější funkčnosti zařízení ve vaší výrobě. V aplikačním centru nejen vyzkoušíte veškeré běžné technologie, ale i objevíte aktuální novinky na trhu.

Zároveň si návrh stroje můžete poskládat sami na tomto odkazu.

 

Více o našem Aplikačním centru

 

Kontaktujte nás