Kariéra

Kariéra

Chcete se připojit k týmu, který vytváří inovativní průmyslové automatizace? Hledáme zkušené profesionály, kteří se specializují na dopravníkovou techniku, robotizaci a jednoúčelové mechanismy. U nás se práce nestává rutinou – spolupracujeme úzce napříč odděleními, od konstrukce po montáž, v jednom prostoru. Naše firma je synonymem pro kvalitu a inovaci, a my hledáme talenty, kteří s námi budou tuto tradici nadále posouvat vpřed.

Co vás u nás čeká? Dlouhodobý závazek k modularitě v automatizaci, precizní přípravu projektů a úzkou spolupráci mezi odděleními a Technickými Univerzitami. Vaše práce bude mít skutečný dopad, ať už jde o vývoj nových aplikací nebo vylepšování stávajících strojů. Naši zákazníci oceňují naše výrobky jako špičkové, a vy máte možnost přispět ke zdokonalení této úrovně kvality.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který tvoří budoucnost průmyslové automatizace!

Nabídka práce

Senior konstruktér průmyslové automatizace

Požadujeme: Zkušenosti min 10 let ve strojírenství a 5 let na pozici konstruktéra strojů. Znalost programu Solid Works. Pozn. začínající konstruktéři se prosím odkazujte na junior konstruktéra.

Nabízíme: Nadstandardní ohodnocení, volnou pracovní dobu, úzce spolupracující vývojový tým konstruktérů a programátorů, oborou specializaci, nejnovější technologie (simulace, rapid prototyping atd).

Náplň práce: Návrhy mechanismů v Solid Works, zadání pro junior konstruktéry, kontrola návrhů po junior konstruktérech, modelování a ověřování sestav.

Junior konstruktér průmyslové automatizace

Požadujeme: Zkušenosti min 2 let ve strojírenství. Znalost CAD programu typu Inventor, SolidWorks, Fusion 360.

Nabízíme: Volnou pracovní dobu, úzce spolupracující vývojový tým, možnost rozšířit svoje dovednosti v oblasti automatizace a návrhů mechanismů ve spolupráci se zkušenými kolegy.

Náplň práce: Modelování a výkresování mechanismů dle předloh a návrhů senior konstruktéra v SolidWorks.

Obrábeč kovů na CNC

Požadujeme: Znalost práce s řízením CNC 2 roky a více. Orientaci v nástrojových ocelích a způsobu obrábění. Zodpovědný přístup k práci a samostatnost.

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružnou pracovní dobu. 5 týdnů dovolené.

Náplň práce: Práce na CNC a jejich seřizování v zakázkové výrobě

Svářeč MIG

Požadujeme: Znalost svařování MIG. Flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a samostatnost. Praxe v oboru min. 2 roky

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené.

Náplň práce: Kovovýrobní práce zakázkových konstrukcí

Montážní a servisní technik průmyslové automatizace

Požadujeme: Vzdělání technického směru. Zkušenosti se stavbou zakázkových strojů min 3 roky včetně pneumatických systémů. Samostatnost a flexibilitu. Znalost ovládání průmyslových robotů výhodou

Nabízíme: Práce na 1 směnu s pružnou pracovní dobou (minimum cestování). Hlavní pracovní poměr a 5 týdnů dovolené. Praxi a zkušenosti precizní výroby a průmyslové automatizace a robotických systémů.

Náplň práce: Stavba zakázkových strojů (dopravníků a automatizace), společně s jejich zprovozněním a instalací.