Aplikační centrum

Aplikační centrum

Centrum průmyslové automatizace a robotikyAplikační centrum robotiky

Aplikační centrum je místem pro testování, školení a showroom v oblasti automatizace a robotizace s cílem zpřístupnit tuto technologii co nejširšímu okruhu firem. Spolupracujeme s předními dodavateli a výrobci průmyslových technologií, proto je zajištěna jeho vybavenost aktuálními produkty a kompletním portfoliem prvků pro stavbu automatických a robotických pracovišť. 

 

Partneři aplikačního centra

Testovací pracoviště

Testovací pracoviště

Aplikační centrum je zdrojem potřebných informací k úspěšnému zavádění automatizace do vaší výroby. Do 14 dnů od zadání umožňuje otestovat jakýkoliv vámi plánovaný projekt. Výstupem testu je přesné definování vhodné technologie, výrobního procesu a kompletního konceptu. Díky tomu správně stanovíme plánovaný rozpočet a časový harmonogram realizace. Zároveň eliminujeme neshody v celkovém konceptu zařízení.

Testování tedy realizujeme dříve, než dojde k samotnému kroku objednání. To vnímáme jako velikou výhodu při plánování automatizace a robotizace.

Školící středisko

 

 

Školící středisko

Aplikační centrum slouží jako odborné školící středisko. Již v průběhu vlastního projektu zaškolíme vaše pracovníky a operátory, kteří budou váš finální produkt obsluhovat. Zaškolení tedy provádíme ještě před konečným dodáním stroje, čímž vám zajistíme snadný a plynulý rozběh výroby.

 

Showroom nejnovějších technologií

Showroom průmyslové automatizace

 

Díky spolupráci s předními dodavateli a výrobci průmyslových technologií, disponuje naše centrum nejaktuálnějšími produkty pro stavbu automatických a robotických pracovišť. Naleznete zde nejen zajímavé exponáty, ale i veškeré informace o portfoliu produktů či služeb našich partnerů. Návštěvu našeho showroomu můžete dohodnout nejen přímo u nás, ale i u našich partnerských firem.

Zjednodušujeme proces realizace

 

Kontaktujte nás